Tvoříme internetové stránky

Zascrollujte dolů, pokud si chcete rovnou prohlédnout některé naše projekty.

Webové stránky Vám dnes vytvoří kde kdo - stejně jako je mnoho výrobců elektroniky, oblečení, kosmetiky... a je důležité svého dodavatele zvolit správně. Péče o kvalitní internetovou prezentaci nekončí jejím zveřejněním na síti. Proto je vhodné nahlížet na svého budoucího webmastera i z pohledu dlouhodobější a především udržitelné spolupráce.

Šálek s kávou - ilustrace

Přesvědčete se, že necelá hodinka našeho osobního setkání bude pro Váš projekt užitečná. Umožní nám lépe se poznat a pochopit Vaše podnikání, ať už běžící, nebo nově vznikající.

Pojďme se potkat!

Školní jídelna Polička

informační web redakční systém propojení systémů

Ve školní jídelně na ulici Rumunská v Poličce nevaří zdaleka jen pro přilehlou základní školu. Kuchyně byla v minulosti rekonstruována a nadimenzována tak, že pro dobrý a zdravý oběd za férovou cenu si tam může docházet i kdokoli z veřejnosti. Nejen z toho důvodu jídelně nevyhovovalo, když byly všechny informace pro strávníky dostupné pouze na stránkách základní školy. O jejich aktualizaci museli vždy žádat správce školního webu. Od jiného našeho zákazníka dostali tip na náš redakční systém WEBCOM, pomocí kterého si mohou nyní obsah webu upravovat sami pěkně z pohodlíčka u kafíčka. K tomu jsme jim vyrobili pohledný design a web propojili se systémem Strava.cz... tak dobrou chuť!

Přejít na web

Školní jídelna Polička - ilustrační obrázek

Buxava - prodej palivového dřeva

malý web startup projekt

Jednoduchý informační webík pro nově vznikající projekt dvou podnikavých lidí. Buxava s.r.o. se zabývá prodejem štípaného dřeva. Po naší první schůzce bylo jasno kam míříme. Předali jsme si částečně již hotové grafické podklady (zejména logo a fotky), které jsme v Kleine ještě trošičku dohezkali. Web je postaven na naší vlastní platformě kleineWeb, která umožňuje následný další rozvoj a přizpůsobení novým požadavkům zákazníka.

Přejít na web

Buxava - prodej palivového dřeva - ilustrační obrázek

Šenk nožíře Dobroty

malý web zakázkové programování

Internetové stránky proslavené restaurace Šenk nožíře Dobroty v historickém centru města Polička potřebovaly po letech provozu poněkud oprášit a zakázkově doprogramovat on-line správu denní nabídky jídel. S provozovatelem restaurace již delší dobu spolupracujeme - pro obě jeho restaurace vytváříme reklamní grafiku - například informační letáčky, grafiky pro sociální sítě a částečně i interiérové prvky. Originálním způsobem jsme zpracovali jejich jídelníčky. Tou druhou restaurací je Přístav Polička.

Přejít na web

Šenk nožíře Dobroty - ilustrační obrázek

Penzion Malaika

malý web zakázkové programování

Hledáte-li příjemné ubytování ve Svitavách, penzion Malaika je tu pro Vás k dispozici již několik let. V roce 2022 se jeho provozovatel rozhodl omladit design webových stránek, které byly již delší dobu bez větších změn a co bylo horší - stránky nepodporovaly pohodlné zobrazení na mobilních zařízeních a naopak měly jeden zásadní bezpečnostní nedostatek. To vše jsme pro penzion Malaika vyřešili a přidali i něco navíc v podobě jedoduché on-line funkce pro potvrzování rezervací hostům společně s možností on-line platby rezervačního poplatku.

Přejít na web

Penzion Malaika - ilustrační obrázek

Chalupa Vítějeves

malý web rodinné podnikání

Ne každého láká jezdit na chalupu po rodičích, pořád jen sekat trávu a něco opravovat. Napadlo Vás někdy takovou chalupu nabídnout k pronájmu? Najdou se dnes i tací, kteří chalupu přímo za účelem pronajímání pořídí a udělají si z toho poklidný rodinný přivýdělek, nebo rovnou byznys. Aby Vám pronájem fungoval, musí se o Vaší nabídce vědět, takže budete jistě potřebovat web (mimo jiného). Můžete si ho sami "naklikat" pomocí různých dostupných on-line nástrojů. Nebo můžete ušetřit čas a starosti a nechat to celé na nás. Chalupu Vám nafotíme, připravíme jednoduchý, ale funkční web, který navíc nemusí být drahý.

Přejít na web

Chalupa Vítějeves - ilustrační obrázek

Drill Gym Polička

docházkový systém přístupové čipy zakázková aplikace

Běžné fitko nejspíš nepotřebuje nijak slotitý web. Důležité je uvést kontakty, adresu, návštěvní řád, otevírací dobu a pár fotek. Co ale na drillgympolicka.cz na první pohled nevidíte, to je automatický on-line systém přístupu do posilovny pomocí RFID čipů. Zákazník se zaregistruje on-line, objedná vstupy a vyzvedne si čip. Chodit cvičit pak může kdykoli - do fitka se dostane přiložením čipu ke čtečce u elektronicky ovládaných dveří. Každý vstup je mu v systému automaticky odečten. Stav svých vstupů vidí zákazník on-line a vše zvládne pohodlně z mobilu. Součástí dodávky byl i kamerový bezpečnostní systém.

Přejít na web

Drill Gym Polička - ilustrační obrázek

Hospůdka V ofsajdu

malý web kemp restaurace

Startup projekt dvou začínajících podnikatelů, kteří se rozhodli pořádně "nakopnout" a rozjet znovu v jiném stylu kemp a hospůdku u fotbalového stadionu v Poličce. Jednoduchý a přehledný web, fungující na počítači i na mobilních zařízeních. Navíc nebyl nijak drahý. Jakmile se kolegům jejich podnikání ustálí, začneme se společně věnovat optimalizaci pro vyhledávače a podpoře přivedení co nejvíce zájemců o turistické ubytování v Poličce. Protože práce na webu nekončí jeho zveřejněním na internetu.

Přejít na web

Hospůdka V ofsajdu - ilustrační obrázek

DOM-STEEL s.r.o.

prezentace firmy firemní grafika

Rodinná firma, která zakázkově vyrábí těžké ocelové konstrukce. Studio Kleine oslovili s potřebou vytvoření reprezentativního webu zejména kvůli účasti ve výběrových řízeních dodavatelů větších projektů. Měli hotové logo i web s texty, dodali fotky své práce. A protože té mají poměrně dost, nechali vše ostatní na nás. Vytvořili jsme jim web, vizitky a polepy jejich techniky, aby byla firma DOM-STEEL dobře vidět, kdekoli se objeví.

Přejít na web

DOM-STEEL s.r.o. - ilustrační obrázek

Papeon s.r.o.

on-line katalog Shoptet firemní grafika

S Papeonem spolupracuje studio Kleine již několik let, a to od jejich úplného začátku, kdy jsme jim vytvářeli nové logo, vizitky a jednoduchý web. V té době se ještě zabývali převážně vyklízením budov a autodopravou. Postupem času se kluci z Papeonu specializovali na prodej a pronájem použité manipulační techniky. Autodopravu nabízejí nadále jako doplňkovou službu. Tato proměna si zasloužila facelift loga a neustále se měnící pestrá nabídka strojů vyžadovala možnost aktualizace on-line katalogu jejich vlastními silami. Nadesignovali a nakonfigurovali jsme jim Shoptet, navrhujeme pro ně polepy vozidel a veškeré grafické materiály.

Přejít na web

Papeon s.r.o. - ilustrační obrázek

T. E. S. s.r.o.

informační portál dálkový odečet spotřeb LoRaWan

Technické, energetické a sportovní služby ve městě Polička - to je kompletní popis činnosti firmy. Web jsme jim dodali již v roce 2019. Je vystavěn na redakčním systému WEBCOM naší výroby, takže si mohou obsah webu pohodlně spravovat sami. Přitom je zde stále možnost našeho zásahu do kódu webu a jeho přizpůsobení aktuálním potřebám. Stejně tak doprogramovat nové fukce. Tak se stalo v roce 2021, kdy studio Kleine zpracovalo pro firmu T.E.S. systém dálkového odečtu spotřeby vody a tepla v bytových domech. Systém s využitím technologie LoRaWan jsme kompletně vyvinuli a naprogramovali bez použití cloudových služeb třetích stran, jak je tomu v tomto oboru běžné.

Přejít na web

T. E. S. s.r.o. - ilustrační obrázek

Základní škola a Mateřská škola Dolní Újezd

informační portál redakční systém

Je úplně běžné, že web si základní škola řeší sama, konkrétně pak ten/ta pan/í učitel/ka, co učí v dané škole počítače. Nemají to lehké, taková škola musí ze zákona zveřejňovat mnoho informací a mnoho informací chce zveřejňovat sama. Není snadné všechny tyto informace vhodně strukturovat, aby byl web přehledný pro jeho návštěníky - typicky rodiče žáků. Natož pak zvolit vhodný redakční systém, aby i pro autory samotné byl web snadno použitelný. Na Základní škole v Dolním Újezdě se jim náš redakční systém WEBCOM velmi zalíbil. Když pak ZŠ přibrala pod svoji správu i školu mateřskou, objednali rovnou další web i pro ni. A věřte, že i paní učitelky ze školky si náš reakční systém WEBCOM velmi chválí a oceňují jeho snadné ovládání.

Web školy Web školky

Základní škola a Mateřská škola Dolní Újezd - ilustrační obrázek

Flídr group

firemní prezentace firemní intranet

Společnost Flídr funguje v oblasti kovovýroby a lisování plastů, zejména se zaměřením na automobilový průmysl více než 25 let. V současné době rozšiřuje svůj výrobní program o výrobu a montáž ocelových konstrukcí pro fotovoltaické elektrárny. Studio Kleine funguje jako externí dodavatel Flídr group a zásadním způsobem se podílelo na vytvoření nového webu flidr.cz v roce 2020. Pro Flídr group také programujeme zakázkový intranetový systém pro správu vnitřních požadavků, rezervací firemních vozidel, objednávání obědů apod.

Přejít na web

Flídr group - ilustrační obrázek

TORIMPEX s.r.o. - prodej brusiva

firemní web on-line katalog firemní grafika

S každým novým webem si vždy rozšíříme obzory v novém oboru. Jedině dobrým pochopením zákazníkova byznysu dokážeme odevzdat kvalitní práci. Firma Torimpex je nově vznikajícím projektem velkoobchodního prodeje brusiva. Navrhovali jsme jejich logo, vizitky, web, produktové etikety, fotíme jejich produkty a další věci, bez kterých se neobejde žádná nová firma prodírající se na trh. Spolupracujeme i na propojení webu a skladů s účetním software. Dodávali jsme čtečky čárových kódů, terminál pro expedici ve skladu a spolupracujeme na návrhu a odladění firemních procesů.

Přejít na web

TORIMPEX s.r.o. - prodej brusiva - ilustrační obrázek

Paintball Arena Choceň

malý web drobné podnikání

Malý webík pro velké plány dvou kluků z Chocně, které napadlo vytvořit a pronajímat vnitřní paintballové hřiště. Kromě webu pro ně v jednotném grafickém stylu zpracováváme i letáčky, poukazy, bannery a grafiku pro sociální sítě. Od roku 2022 byla využitelnost indoor arény rozšířena i o Airsoft, takže pokud jste příznivcem těchto her, chcete-li sportů, mrkněte na jejich web a můžete si u nich zahrát s partou kámošů, kolegů nebo v uzavřeném rodinném kruhu.

Přejít na web

Paintball Arena Choceň - ilustrační obrázek

Bylinky S.E.N.

e-shop Shoptet firemní grafika

Provozovatelka Bylinek S.E.N. (salut et nature = zdraví z přírody) má bylinkářství v genech. Rozhodla se pokračovat v umění svého dědečka, který připravoval léčivé bylinkové čaje. Pro Bylinky S.E.N. děláme hlavně grafiku. Byť jsme v případě tohoto projektu nasedli tak trošku do rozjetého vlaku a navázali na již hotové logo a částečně i vizuál, firemní identitu dále rozvíjíme o nové prvky. Dodáváme produktové fotky, etikety, letáčky a webovou grafiku. Dále fungujeme jako marketingový poradce a technický správce jejich Shoptetu.

Přejít na e-shop

Bylinky S.E.N. - ilustrační obrázek

Elex Brno

e-shop zakázková aplikace

Elex je specializovaná brněnská firma, která prodává, servisuje a kalibruje laboratorní měřící přístroje včetně jejich příslušenství. Spolupracujeme dlouhodobě a zajišťujeme technickou podporu jejich eshopu, jehož první verzi jsme jim zakázkově naprogramovali před více než 10 lety. V době vzniku eshopu ještě nebyla krabicová řešení eshopů tolik běžná. Eshop Elexu má navíc specifika, která nejsou ani dnes u současných dodavatelů krabicových eshopů snadno řešitelná. Nestandardních řešení se nebojíme a dokážeme najít cestu.

Přejít na e-shop

Elex Brno - ilustrační obrázek

Sportreg

internetová prezentace kompletní řešení

S Karlem se známe už dlouho a jeho projekt o pohybu a zdravé výživě podporujeme téměř od samého začátku. Začalo to logem, nějakou reklamní grafikou, polepy aut a koloběžek, které tenkrát Sportreg půjčoval (a stále půjčuje!). Užili jsme si focení s celou rodinou v přírodě a pořízené fotky se pak staly pilířem webu Sportreg z naší dílny. Po celou dobu konzultujeme marketingové strategie a snažíme se hledat efektivní a cenově dostupná řešení. Sportreg v současnosti nabízí mnoho služeb i produktů pro zdravý a aktivní život. Od roku 2021 existuje Sportreg jako oficiální sportovní spolek. Více se dočtete na jejich webu.

Přejít na web

Sportreg - ilustrační obrázek

ePujcovna.cz

reklamní grafika technická podpora marketing

Když za mnou přišel kamarád s tímhle projektem, od začátku bylo jasné, že tohle bude velké. Od počátku tohoto projektu funguje studio Kleine jako technický poradce a dozor při vývoji samotné webové aplikace epujcovna.cz, kterou dodávala externí společnost. My jsme navrhovali marketingovou kampaň pro uvedení projektu na trh a podíleli se na focení a grafické přípravě vizuálů. V současné době pracujeme na vývoji helpdesk aplikace pro podporu uživatelů.

Přejít na web

ePujcovna.cz - ilustrační obrázek

Podlahářství U Vody

malý web živnostník

Pan Švec má dlouholeté zkušenosti s pokládkou podlah nejrůžnějších typů. Nabídne Vám osobní přístup a poctivě odvedenou práci za rozumné peníze. Na jeho webu naleznete základní a nejdůležitější informace. Najdete tam hlavně kontakty a adresu jeho podlahového studia. Pokud řešíte podlahu do domácnosti, nebo kanceláře, zajeďte se podívat do Podlahářství U Vody a jistě si vyberete.

Přejít na web

Podlahářství U Vody - ilustrační obrázek